جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست : یکی از شاخص ترین ویژگی های هر فرد چهره اوست که اولین نشانه های پیری ابتدا در چهره خود را نشان خواهد داد.

عوامل مختلفی باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی و تغییرات پوستی خواهد شد، اصلی ترین عامل افزایش سن است و افت کلاژن سازی پوست می باشد. عوامل دیگری از قبیل شرایط محیطی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید، استعمال دخانیات ، استرس و تغذیه نیز چهره را دستخوش تغییرات خواهد نمود.

افراد بسیاری به دنبال راه هایی برای جوانسازی پوست و رفع چین و چروک و بدست آوردن چهره ای جوان تر و شاداب تر هستند.

راه های جوانسازی پوست مختلفی وجود دارد. دکتر علیرضا مجلسی برای جوانسازی پوست از دو روش تزریق ژل و تزریق بوتاکس و همچنین در برخی موارد ازبلفاروپلاستی و لیفت صورت استفاده می نماید و برای دیدن نمونه کارهای ایشان می توانید به اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت دکتر مجلسی مراجعه نمایید.

جوانسازی پوست

تزریق ژل

نوعی فیلر یا پرکننده است که با وارد شدن به بافت پوست موجب پر شدن چین و چروک و چاله های پوست می شود و ژل برای حجیم سازی برخی از نواحی صورت مانند لب و گونه مورد استفاده قرار می گیرد.

بعد از تزریق ژل ترکیبات موجود در آن به مولکول های آب زیر پوست متصل می شود و به طور معمول ماه های متوالی باقی می ماند.

مزایای تزریق ژل

  • روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به جراحی
  • دارای نتایج کاملا طبیعی و مورد رضایت
  • نداشتن دوره نقاهت
  • دارای تاییدیه سلامت و ایمنی از سازمان غذا و داروی آمریکا

تزریق بوتاکس

بوتاکس از نوعی سم بوتولینوم و پروتئین طبیعی تهیه شده است که با فلج کردن عضلات زیرین خطوط و چروک ها باعث کم حرکت شدن و در نتیجه کاهش چروک های پوست روی عضله و صاف شدن پوست می شوند.

بوتاکس توسط سرنگ های ریز به مقدار بسیار کمی در ناحیه مورد نظر تزریق می گردد.

مزایای تزریق بوتاکس

  • روشی سریع و غیر تهاجمی
  • دوره نقاهت ندارد

پاسخ

4 × 4 =

Call Now Button